Poznańskie Centrum Nurkowe NAUTICA

Piłsudskiego 100
61-246 Poznań

tel.: 618729066
fax:618729066
Wyślij wiadomość e-mail
Strona www
Szczegóły Galeria zdjęć Lokalizacja
Opis

Poznańskie Centrum Nurkowe Nautica prowadzi kursy i szkolenia nurkowe w federacjach CMAS, PADI, SSI, HSA (szkolenie osób niepełnosprawnych). Organizujemy wyprawy nurkowe w kraju i zagranicą.

Sprzedaż profesjonalnego sprzętu do nurkowania, doradztwo, serwis i wypozyczalnia sprzętu nurkowego, napełnianie butli powietrzem, nitroksem, trimiksem, tlenem, helem.

Specjalne atrakcje

Baza Nurkowa PCN Nautica w Kosewie – Dysponuje podwodnym torem dostosowanym do prowadzenia szkoleń, pomostami sprzętowymi, łodzią i pontonami z silnikami. Parking, łatwe dojście do Jeziora Powidzkiego, pole namiotowe położone nad wodą (możliwość korzystania z prądu), węzeł sanitarny: umywalki, prysznic, ubikacje, miejsce na ognisko, pokoje w internatach w niedalekiej odległości od wody, wyżywienie w stołówce. Na terenie ośrodka znajduje się również boisko do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz plac zabaw. W pobliżu bazy znajdują się dwa bary oraz sklepy spożywcze. Na miejscu napełnianie butli.

Podwodne atrakcje – platformy szkoleniowe na głębokościach 5 – 20 m. połączone poręczówkami, liny opustowe. Podwodne atrakcje: kącik komputerowy, wrak cesny, model samolotu, niecodzienna łazienka, klatka, drabina, wanna-dzwon, lustro, narty, buda z psem, bryczka z koniem, łódź, tor do ćwiczenia pływalności. Oznakowane głębokości: 5, 10, 15, 20, 40 metrów.

 

Aby dodać opinię, musisz się zalogować lub zarejestruj nowe konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz.

W pobliżu

Zaloguj się, aby dodać obiekt do Inteligentnego planera podróży
 

szukaj w tekście
Grupa:
Kategoria:
Województwo:
Miejscowość:

Twój obiekt w naszej bazie? Nic trudnego!

Wypełnij szybko i łatwo
formularz zgłoszeniowy!

Temperatura: -0.3°C Ciśnienie: 1021 hPa Wiatr: 03 km/h Wilgotność: 89 %
 
 
Portal turystyczny prezentujący atrakcje w Polsce serdecznie wita wszystkich miłośników aktywnej turystyki. Na naszych stronach prezentujemy Wam miejsca, w których aktywna turystyka dostępna jest dla każdego i w różnej formie: windsurfing, nurkowanie czy narty. Znajdziecie u nas także noclegi w Polsce, w miejscowościach takich jak np. Zakopane, Kraków, Gdańsk, Wrocław czy Sopot. Pokażemy Wam również gdzie warto odwiedzić spa&wellness....