Water Sport Center

ul. Gen. Hallera 1
84-130 Kuźnica

Wyślij wiadomość e-mail
Strona www
Szczegóły Galeria zdjęć Lokalizacja
Opis

Water Sport Center to jedno z największych i najbardziej nowoczesnych centrów sportów wodnych w Polsce. W komplementarny sposób obejmuje naukę kiteboardingu, windsurfingu oraz wakeboardingu. Posiadamy sprzęt najnowszej generacji człowych producentów takich jak Neillpryde, JP, BIC, Liquid Force. Nasz cel to zadowolenie naszych klientów. Realizujemy go zarówno poprzez wysoki profesjonalizm jak i najwyższy standard. Water Sport Center to miejsce, w którym można fantastycznie spędzić wolny czas i do którego na pewno każdy będzie chciał wrócić. Water Sport Center to przede wszystkim odpowiedni klimat do aktywnego wypoczynku. Po udanej sesyjce na wodzie można zrelaksować się na wygodnych leżakach wśród egzotycznych palm. Porozmawiać z przyjaciółmi przy miłych dźwiękach muzyki. Odpocząć od stresu i hałasu.

Organizujemy obozy sportowe dla młodzieży, imprezy zorganizowane dla dużych firm oraz kursy indywidualne.

W komplementarny sposób podchodzimy do prowadzonych szkoleń. Zaczynamy od podstaw by przez trening akrobatyczny, z wykorzystaniem batutu i innych niezbędnych przyrządów treningowych, osiągnąć wyższy poziom. Nie sposób nie wspomnieć o podejściu instruktorów WSC do kursantów. Wykładamy w oparciu o sprawdzone techniki nauczania. Sport wydający się w pierwszej chwili bardzo trudnym staje się banalnie prostą zabawą. Już po kilku godzinach kursu widoczne są ogromne postępy.

Kadrę instruktorską Water Sport Center tworzą doświadczeni rajderzy oraz wykwalifikowani instruktorzy. Kursy prowadzone są zgodnie ze standardem IKO i odbywają się w najwyżej w dwuosobowych grupach. Szkolenia prowadzone są na sprzęcie marki Liquid Force jednego z czołowych producentów sprzętu kite&wakeboardowego na świecie.

Założenie Water Sport Center to nie tylko inwestycja to spełnienie naszych marzeń i wizja odpowiedniego standardu jaki powinien zawierać ten typ usług.

Wprowadzamy nowe standardy prowadzenia szkoły, kursów, relacji z klienNajwyższy standard bazy oraz obsługi to wizja naszych punktów Water Sport Center. Najnowsze modele żagli, latawców oraz desek, renomowani instruktorzy to atuty dobrej szkółki. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów oferujemy o wiele więcej. Współpracujemy z zawodnikami z czołówki rankingu Pucharu Polski Ford jak i innymi utytułowanymi rajderami. Poszerzamy naszą ofertę o zajęcia akrobatyczne, pro-camp'y, wakeboard, skimboard oraz funsurfing. Posiadamy sprzęt najnowszej generacji czołowych producentów takich jak Neillpryde, JP, AllWinner czy Liquid Force.

Nasza lokalizacja to Półwysep Helski - teren szczególny, niezwykle atrakcyjny i zadziwiający bogactwem licznych elementów przyrodniczych, historycznych, kulturowych i wypoczynkowych.

Długość półwyspu wynosi około 34km, szerokość waha się od 200m do prawie 3km. Na Półwyspie Helskim panuje specyficzny mikroklimat. Występują tu bardzo małe amplitudy temperatury oraz dość niskie opady.

Przepiękna plażai gwarancja czystego środowiska to nie jedyne atuty Półwyspu Helskiego. Okolice obfitują w liczne zabytki a najciekawsze z nich to: Muzeum Obrony Wybrzeża oraz Muzeum Rybołówstwa w Helu, Pałace w Rzucewie i Krokowej, Chata Rybacka oraz Ośrodek Oporu w Jastarni, Średniowieczny Kościół w Pucku i Muzeum Ziemi Puckiej.

Ponadto korzystać możemy z wielu wspaniale przygotowanych tras rowerowych i uroczych szlaków turystycznych w Nadmorskim Parku Krajobrazowym.

Specjalne atrakcje
  • skimboard,
  • batut,
  • kiterooming,
  • sporty plażowe
  • oraz wiele innych
Cennik

Kursy tradycyjne:

Kiteboarding - lekcja z instruktorem 5h 500 pln.

Windsurfing - pakiet indywidualny od 75 -700 pln (w zależności od czasu trwania zajęć), istnieje również możliwości nauki w grupach dwu i trzy osobowych.

Wakeboarding-  lekcja indywidualna 150 pln/20 minut.

Funsurfing- Fotel trenera /2 osoby/ 15 min. - 90 pln,Wyspa imprez /3-4 osoby/15 min. - 120 pln.

Ponadto- motorówki oraz skutery wodne.

* Ceny obozów oraz szkoleń grupowych ustalamy indywidualnie dla danego Klienta. Uzależniona jest ona od liczebności grup ora, charakteru imprezy.

 

Aby dodać opinię, musisz się zalogować lub zarejestruj nowe konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz.

W pobliżu

Zaloguj się, aby dodać obiekt do Inteligentnego planera podróży
 

szukaj w tekście
Grupa:
Kategoria:
Województwo:
Miejscowość:

Twój obiekt w naszej bazie? Nic trudnego!

Wypełnij szybko i łatwo
formularz zgłoszeniowy!


Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /includes/classes/class.weather.php on line 51

Warning: simplexml_load_file(http://rss.wunderground.com/auto/rss_full/global/stations/12375.xml?units=metric) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /includes/classes/class.weather.php on line 51

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://rss.wunderground.com/auto/rss_full/global/stations/12375.xml?units=metric" in /includes/classes/class.weather.php on line 51
Temperatura: Ciśnienie: hPa Wiatr: km/h Wilgotność: %
 
 
Portal turystyczny prezentujący atrakcje w Polsce serdecznie wita wszystkich miłośników aktywnej turystyki. Na naszych stronach prezentujemy Wam miejsca, w których aktywna turystyka dostępna jest dla każdego i w różnej formie: windsurfing, nurkowanie czy narty. Znajdziecie u nas także noclegi w Polsce, w miejscowościach takich jak np. Zakopane, Kraków, Gdańsk, Wrocław czy Sopot. Pokażemy Wam również gdzie warto odwiedzić spa&wellness....