Jeżeli decydujemy się na wypoczynek z dala od zgiełku miasta, najlepszym rozwiązaniem będzie czas spędzony nad jeziorem Okonin. Widok czystej wody, w otoczeniu przepięknych drzew oraz cisza przerywana jedynie pięknym śpiewem ptaków, na pewno sprawi, że zapamiętamy to miejsce na dłużej.Dużym plusem tego miejsca są również zadbane plaże przystosowane do swobodnego wypoczynku

 

Domki letniskowe na terenie jeziora Okonin usytuowane są wśród malowniczych krajobrazów. Atmosfera intymności, spokoju i harmonii sprawia, że jesteśmy zauroczeni tym miejscem. Jeżeli chodzi o możliwość wynajęcia noclegu na terenie jeziora, wiele ofert i propozycji jest dostępnych przez cały rok przez prywatnych właścicieli oraz wielu deweloperów.

 

Wiele portali internetowych w swojej ofercie może zaproponować dogodny nocleg przystosowany np: dla rodzin z dziećmi czy gdy posiadamy zwierzęta. Dodatkowo w ofercie dobrego noclegu nad jeziorem, powinien znaleźć się również bajeczny widok za oknem, w tym przypadku na jezioro Okonin. Chcesz budzić się rano i patrzeć na otwarte jezioro- wpisując w wyszukiwarce Okonin domki mamy ogromny wybór spośród wielu dostępnych ogłoszeń. Kryteria będą zróżnicowane pod względem pory roku wynajęcia, ceny, lokalizacji czy wyposażenia domku. Jeżeli planujemy wypoczynek w okresie letnim ceny mogą wahać się między 20 a 150 zł za dobę od osoby. Przy wyborze odpowiedniego ogłoszenia należy zwrócić uwagę czy wynajmujący nie doliczył żadnych ukrytych dodatkowych kosztów.Warto także zapytać o wysokość zaliczki.