Bieszczady to niezmierzone, nieodkryte do końca szklaki górskie

Lubisz przebywać w sercu gór, kochasz pasma górskie, cenisz sobie kontakt z górską przyrodą?

Nieopodal bieszczadzkich gór, bo w samym ich centrum znajduje się Hotelik ustrzycki jest nim bardzo ładnie i starannie urządzony ośrodek, oferujący nocleg praktycznie przez cały rok. Położony jest w pięknej, a zarazem w malowniczej- otoczonej górami miejscowości o nazwie Ustrzyki Dolne. Miejscowość ta słynie w szczególności z najbardziej rozwiniętej sieci wyciągów narciarskich w całych górzystych Bieszczadach: Na jedną ze stacji narciarskiej widoczna jest prosto z naszego gościńca. Budynek dla Państwa wygody został zlokalizowany przy jednej z głównych ulic, dzięki czemu łatwo jest się przemieszczać w terenie oraz trafić do ośrodka w zimie.

W budynku gościńca znajduje się sklep spożywczy, przez nie trzeba oddalać się od noclegu. Hotelik oferuje Państwu 18 ładnie przestronnie urządzonych pokoi od 1 do 4 osób. Każdy pokój ma własną łazienkę.
Pokoje w standardzie wyposażone w TV oraz Internet. Do Państwa dyspozycji jest również aneks kuchenny.

Hotelik ustrzycki

Na parterze pensjonatu ulokowana jest jadalnia oraz przytulna sala z ciepłymi kominkiem, w której można miło spędzić czas- zarówno w długie zimowe wieczory, jak i w zimne i deszczowe dni, czyli przez 365 dni w roku..

Dodatkowe atrakcje znajdujące się nieopodal naszego pensjonatu to:
-Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego
-Zoo w Mysłowicach zoo Myczkowicach
-skansen w Sanoku

Oprócz tego znajdują się- w niedalekiej odległości od naszego hoteliku-
liczne szlaki spacerowe oraz trasy biegowe, w tym narciarskie. Dostępne także w okresie letnim i zimowym, czyli całoroczne (wiosna, jesień).
Również do dyspozycji turystów dostępny jest największy w Polsce sztuczny zalew Soliński, Dodatkowo obiekt ma prosty dojazd, m. in. do krytej pływali,,Delfin,, ,Sanktuarium Matki Boskiej Bieszczadzkiej, Domu Kultury oraz Cerkwi pochodzącej z 19 dziewiętnastego wieku.

Oferta noclegowa pensjonatu

Do Państwa dyspozycji przygotowane zostało: 50 miejsc noclegowych, mieszczących się w 20 pokojach oraz aneks kuchenny lub mające własny aneks kuchenny. Do wyboru są u nas pokoje 1-4-osobowe.

Wszystkie pokoje wyposażone zostały w osobne łazienki, TV oraz Internet ( media: TV i Wi-fi zawarte są w cenie noclegu).
Istnieje też możliwość wynajęcia rowerów górskich, a także płatności kartą, zarówno przed, jak i w czasie przyjazdu.

CENNIK:
-30-120 zł od osoby, w zależności od standardu pokoju i jego wielkości- mieszczącej ilość osób w nim mieszkających.
– od osoby 25 zł- wyżywienie (możliwość całodziennego wyżywienia dla grup: śniadanie + obiadokolacja).

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

To wszystko daje niezapomnianą i niepowtarzalną, klimatyczną, aurę, wartość:
kulturalno- rekreacyjną będące, połączone w jedną całość.

Z której to oferty można korzystać w całości lub po części, według własnych upodobań i dostępnych możliwości czasowych i finansowych
zapraszamy wszystkich państwa do skorzystania z oferty naszej chorych w hoteliku,
zwłaszcza tych osób, które ponad życie kochają górskie wędrówki poprzez liczne oraz niezmierzone dotąd szlaki turystyczne.