Oczy to najważniejsza część twarzy. Każdy od razu przy pierwszym spotkaniu zwraca uwagę na oczy. Dlatego trzeba o nie w szczególny sposób dbać i je pielęgnować. Zwłaszcza kobiety poświęcają wiele uwagi upiększaniu swoich oczu. Odpowiedni makijaż może wiele zdziałać, jednak zwykle zajmuje wiele czasu i nie każda zapracowana kobieta ma na niego codziennie czas. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług związanych z przedłużaniem rzęs, ich pielęgnacją i regeneracją.

Ciekawe zabiegi kosmetyczne

Każda kobieta ma ładne rzęsy, tylko nie każda w odpowiedni sposób o nie dba. Dlatego też rzęsy często są słabe, łamliwe i nie wyglądają dobrze. W takim wypadku trzeba skorzystać z usług profesjonalnej kosmetyczki, która zajmie się odżywieniem rzęs, ich regeneracją a także ich upiększeniem. Jedną z ciekawszych usług kosmetycznych związanych z pielęgnacją rzęs, jest trwała na rzęsy. Zabieg ten jak sama nazwa wskazuje ma sprawić, że rzęsy będą podkręcone, przez co będą wyglądały efektownie i stylowo. Zabieg ten nie trwa zbyt długo, jest łatwy do wykonania. Klientka może się w czasie jego trwania odprężyć i zrelaksować.

Ile kosztuje trwała rzęs?

Wbrew pozorom zabieg trwałej rzęs, wcale nie jest drogi. Mimo, że jest on dosyć nowatorski i dopiero wchodzi w zakres usług większości salonów kosmetycznych, to jednak jego cena nie przekracza kwoty 150zł. Zaś efekt trwałej utrzymuje się aż do 8 tygodni, jeśli jest dobrze wykonany. Sam zabieg trwa około 30 min, nie jest więc czasochłonny. Po wykonaniu trwałej można się również zdecydować na hennę rzęs, co dodatkowo podkreśli kolor rzęs i sprawi, że będą wyglądać na dłuższe i gęstsze. Jak więc można zauważyć, taki zabieg bardzo się opłaca. Nie jest kosztowny, szybko się go wykonuje, a efekt utrzymuje się bardzo długo. Dlatego raz na jakiś czas warto się na taki zabieg zdecydować, bo każde rzęsy na tym skorzystają, nawet te najbardziej zniszczone i osłabione. Trwała może dodać rzęsom walorów upiększających.