Nurkowanie i sprawia ci przyjemność?
Czuję się jakby ryba wodzie na różnych głębokościach wody?

Od zawsze interesował się i fascynował podwodny świat stworzeń żyjących w głębokich wodach? W tym oceanów, mórz, wodospadów jezior oraz innych naturalnych głębokich zbiorników wodnych.

Jest to oferta prosto dla Ciebie, dla osoby ciekawy i spragnionej poznawania podwodnej fauny i flory.

Nasza akademia Go dive jest dynamicznie rozwijającą się szkołą nurkowania działającą w całej Polsce zrzeszająca już kilku tysięczną grupę członków, a także doświadczoną kadrę instruktorów w tymianku.

Naszych kursantów, przede wszystkim uczymy podstawowej obsługi sprzętu, serwisowania butli tlenowych, masek gazowych ich wymian, a także odpowiednik technik nurkowania.
Zapewniających jak najbardziej komfortowe i jak najdłuższe nurkowanie pod wodą.
Uczymy również udzielania pierwszej pomocy medycznej osobom, które zachłysnęły się wodą, zaczęły tonąć albo na dużej głębokości doznały niepożądanych obrażeń. Typu: krwawienie wewnątrz czaszkowe, wewnątrz jamy gardłowej lub nosowej, a także innych niebezpiecznych sytuacji zagrażających zdrowiu oraz życiu osoby nurkującej.

Jako wieloletnia już szkoła, czyli akademia nurkowania współpracuje z fachowcami z całego świata w tej branży.
Ogólnie też przeprowadzamy coroczne szkolenia z zakresu metod sprawdzania sprawności, jak i samej czynności dotyczącej konserwacji sprzętu używanego przez płetwonurków. Mając na uwadze to, że cały czas coś zmienia w tym kierunku- chociażby ze względów: bezpieczeństwa i coraz to nowszych technik nurkowania.

Celem początkowym naszego kursu jest nauczenie przyszłych nurków dobrego nurkowania, w oparciu o dobre techniki i nawyki. Pierwsze lekcje zanurzana się w wodzie na głębokości do 10 metrów rozpoczynamy podstawowym szkolenie na basenie. Kurs może odbywać się zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wszystkie nasze kursy, niezależnie od poziomu czy zaawansowania szkolenia zawsze są dostosowywane do predyspozycji oraz kondycji zdrowotnej naszych kursantów, oraz kursantki. Zajęcia w wodzie dzielimy na kategorie wiekowe, w razie równego doświadczenia oraz umiejętności osób biorących udział w szkoleniach mamy uzasadnione możliwości połączenia lekcji nurkowania.

Każde szkolenie ma stopniowo zwiększany poziom trudności wraz z upływem czasu, w trakcie dalszych lekcji.
Kurs kończy się egzaminem końcowym i uzyskaniem certyfikatu. Końcowe szkolenie jest rozłożone w czasie, wynoszącym od 2 do 4 dni, w zależności od stopnia umiejętności i zaawansowania techniki nurkowania obranej przez osobę zdającą końcowy egzamin na nurka.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty. Niewiele jest na ten moment w Polsce szkół oferujących takie usługi. My robimy to bardzo dobrze, od ponad 10 lat. Nasze bogate doświadczenie potwierdzają opinie oraz zadowolenie ze strony naszych klientów,
A więc do dzieła, spotkajmy się na głębokich podwodnych głębinach niezmierzonych wód, Odkrywajmy ten niezwykle zadziwiający wodny świat, za każdym zanurzeniem oraz wynurzeniem na nowo.

Zapraszamy do nas!