Escape roomy, czy też “pokoje zagadek” to rozrywka zyskująca sobie w ostatnich latach niezwykle dużą popularność, przyjmując w swoje progi rzesze chętnych wrażeń klientów. Jest to doprawdy niesamowite, że ludzie chcą zapłacić duże pieniądze za to, by wcielono w życie ich najgorsze koszmary. Escape roomy to nowe doświadczenie, oferują odwiedzającym zupełnie nowy wymiar strachu. Zabierają na interesującą (przerażającą) podróż drogą przepełnioną mrokiem, wyzwaniami, dylematami. I właśnie przez to cieszą się takim zainteresowaniem. Na przestrzeni ostatnich lat oferta escape roomów znacząco się rozszerzyła, można je znaleźć w każdym największym polskim mieście.

Pokój zagadek Gdańsk

Escape room to gwarancja świetnej i trudnej do zapomnienia zabawy. Trójmiasto także może poszczycić się szeroką ofertą tego typu rozrywek. Gdański pokój zagadek zapewnia odwiedzającym pełną wrażeń przygodę. To jedna z najlepszych form spędzenia czasu zarówno w gronie najbliższych przyjaciół, jak i nieznajomych (co dodatkowo podnosi dreszczyk emocji). Jest to prawdziwe wyzwanie, w grę wchodzą bowiem tylko najtrudniejsze zagadki, wymagające dużej dozy sprytu i intelektu. Zwyciężą tylko najlepsi. A wygrana ta jest źródłem nieporównywalnej z niczym innym satysfakcji. Zagraj w escape game i przekonaj się czym jest prawdziwa walka z czasem, a z pewnością zapamiętasz to wydarzenie na bardzo długo.

Ta nowa forma wspólnego spędzenia wolnego czasu zdobyła hukiem całe Wybrzeże. Escape roomami zafascynowało się także Trójmiasto,czyli Gdańsk, Gdynia i Sopot. Escape room znajdujący się przy Politechnice Gdańskiej kryje oferuje odwiedzającym szereg starannie przygotowanych zagadek, szyfrów i kodów. Można znaleźć oferty pokojów w różnych klimatach, od Westernu do najbardziej popularnego motywu rodem z horroru. Dodatkowym atutem jest korzystna lokalizacja. Lokal znajduje się w samym sercu Wrzeszcza, obok Politechniki Gdańskiej na ul. Do Studzienki 28 z bezpłatnym miejscem parkingowym pod samym budynkiem.

Nawet jeśli nie jest się entuzjastą zabawy z dreszczykiem, escape room warto odwiedzić. Wizyta w takim miejscu jest czymś, czego po prostu trzeba w swoim życiu doświadczyć. Ta forma spędzania jest równoznaczna z ogromem wrażeń. Nie bój się!